Для тих, кого зацікавить ця пропозиція - схема така: обраний для оздоблення елемент одежі ( це може бути однотонна сорочка, блузка, спідниця, брюки, ч [ID:001965]

Для тих, кого зацікавить ця пропозиція - схема така: обраний для оздоблення елемент одежі ( це може бути однотонна сорочка, блузка, спідниця, брюки, ч Для тих, кого зацікавить ця пропозиція - схема така: обраний для оздоблення елемент одежі ( це може бути однотонна сорочка, блузка, спідниця, брюки, ч Для тих, кого зацікавить ця пропозиція - схема така: обраний для оздоблення елемент одежі ( це може бути однотонна сорочка, блузка, спідниця, брюки, ч Для тих, кого зацікавить ця пропозиція - схема така: обраний для оздоблення елемент одежі ( це може бути однотонна сорочка, блузка, спідниця, брюки, ч Для тих, кого зацікавить ця пропозиція - схема така: обраний для оздоблення елемент одежі ( це може бути однотонна сорочка, блузка, спідниця, брюки, ч
Продавець: Оксана
(096) XXX-XX-XX показати телефон
Ціна: 100 грн

Всього в наявності: 1

Доступно за попереднім замовленням!

Опис

Пропоную оздобити наш щоденний одяг традиційною вишивкою хрестиком. Уподобаний візерунок може наноситись на будь-який  одяг ( склад та текстура вихідного матеріалу значення не мають). Таким чином прикрасила щоденний одяг всіх членів сім'ї - звичайні речі отримують нове життя і набувають нового змісту.

Вишиваю хрестиком вручну.  Візерунки у мене є, але у разі потреби можна пошукати  або намалювати самотужки. Вартість роботи від 100 грн  в залежності від складності орнаменту.
Для тих, кого зацікавить ця пропозиція - схема така: обраний для оздоблення елемент одежі ( це може бути однотонна сорочка, блузка, спідниця, брюки, чи що там у Вас є) висилається мені по пошті, візерунок узгоджуємо по ел пошті, далі іде сама робота і готовий виріб відправляється поштовою службою назад до замовника.

Всього переглядів: 1051