Браслет із справжнього каміння. "День та Ніч" [ID:007376]

Браслет із справжнього каміння. "День та Ніч"
Продавець: WiTh_LoVe
(097) XXX-XX-XX показати телефон
Ціна: 180 грн

Всього в наявності: 1

Опис

Чорний Агат - неймовірно сильний талісман і оберіг. Крім того, прикраси з чорним агатом мають чарівну силу. Камінь Чорний Агат з давніх часів і до цього дня вважається одним з найсильніших мінералів, позитивно впливають на фізичне, емоційне, моральне і духовне стан людини. Самоцвіт може бути представлений як в одному тоні (чорного кольору), так і з різними барвистими краплену, що імітують смуги, в яких часто люди бачать різні пейзажі: море, гори, поля, силуети.

Камінь білий агат особливо цінний серед мінералів, так як вважається одним з найкрасивіших. Через його молочного кольору він асоціюється з чимось чистим і священним.

Багато хто використовує білий агат як амулет, запевняючи, що камінь наділений особливими якостями. Дійсно, в світі езотерики він використовується в ритуалах, що доводить магічні властивості білого агата. Йому приписують незвичайну енергетичну силу, яка впливає на людину певним чином. Наприклад, ще з давніх часів вважалося, що властивості каменю білий агат сприяють:

    Розкриттю творчого потенціалу і талантів. Гармонізації душі і тіла. Залученню спокою й умиротворення. Налагодженню сприятливої ​​атмосфери. Відновленню відносин між подружжям. Підвищенню фізичних можливостей. Поліпшенню інтуїції.
Всього переглядів: 107