Мами-майстрині об’єднались у «Ґудзик»

І запрошують до такого сімейного клубу татусів

Геніально, Успішно, Доступно, Заманливо і Креативно – під таким девізом об’єдналися рівненські майстрині і рукодільниці в майстерні креативних виробів «GoodZiK».

Учасниці цього творчого проекту займаються найрізноманітнішими видами ручного мистецтва: бісероплетінням, канзаші, ліпленням із полімерної глини, в’язаними і текстильними іграшками, розписом, скрапбукінгом, миловарінням, вишивкою, декупажем тощо. Рукодільниці беруть участь у щорічному фольклорно-етнографічному святі «Музейні гостини», виставках, присвячених Дню молоді та Дню незалежності.

– Але наша діяльність цим не обмежується. Ми організовуємо і проводимо «Доміки» – домашні міні-майстер-класи. Збираємося в когось удома (адже свого приміщення у нас поки що немає) і не лише передаємо свій досвід, а й, передусім, спілкуємося, знайомимося, заводимо нових друзів. Наші дітки за цей час теж подружились одне з одним, адже деякі майстер-класи розраховані на спільну діяльність мами і дитини, – розповідає координатор проекту Галина Додчук.

У міру своїх можливостей «Ґудзик» також займається благодійною діяльністю. Зокрема, під час міських виставок майстрині збирали кошти для лікування онкохворих діток та хлопчика Матвійчика Невинного, який народився п’ятимісячним із критично малою вагою і попри все вижив.

– Ми прагнемо розширювати нашу діяльність і надалі. Маємо величезне бажання проводити майстер-класи частіше і для цього шукаємо приміщення, – каже Галина Додчук. – Дуже хочеться, щоб такі заходи були сімейними, щоб мами могли займатися разом із дітками або щоб, поки мама вчиться творити, дитина була доглянута. Дуже хочемо побачити у себе на майстер-класах і татусів – вони також здібні і талановиті.

 

Джерело: 7d.rv.ua