Про нас

Сайт pacorky.com має за мету розвивати та популяризувати хенд-мейд як мистецтво створювати речі, що дарують позитивну енергетику та настрій як тим, хто їх створює, так і тим, хто їх купляє та використовує собі на радість. Отже хенд-мейд портал "Пацьорки" є онлайн-майданчиком, що допомагає майстрам, котрі власноруч виготовляють сувенірну та подарункову продукцію, успішно її продавати. Відповідно покупці такої продукції можуть переглянути пропозиції товарів з фото від усіх майстрів і купити ті товари, які їм до вподоби.

Хенд-мейд в Україні активно розвивається та набирає все більшої популярності тому, окрім обслуговування майданчику купівлі-продажу, ми намагаємося публікувати цікаву інформацію, котра стосується хенд-мейду - різноманітні новини, майстер-класи, анонси. 

Ми намагаємося зробити сайт якомога зручнішим та кориснішим для користувачів і будемо вдячні за будь-яку допомогу, будь то пропозиція щодо функціоналу сайту, алгоритму роботи чи зауваження.

І якщо у Вас виникнуть цікаві пропозиції, побажання чи зауваження до роботи сайту напишіть нам і ми неодмінно розглянемо кожного листа і надамо відповідь ВСІМ, хто написав нам.

 

Успішних Вам продажів та вдалих покупок, а також хорошого настрою!
З повагою, Адміністрація сайту pacorky.com.