Правила користування сервісом

Сервіс "pacorky.com" розроблений з метою спрощення роботи та підвищення активності на ринку рукоділля за рахунок організації процесів, маркетингу та продаж онлайн. Ми однаково піклуємося про наших продавців та їхніх покупців, щоб майстри фокусувалися на виготовленні виробів, а покупці мали можливість вибрати найкращі вироби собі до смаку серед різноманіття оригінальних та якісних товарів.

Виконання нашої місії можливе тільки за умови дотримання наступних правил:

 1. Для роботи на сайті потрібно зареєструватися та вказати коректні контактні дані.

  Чому це важливо?
  Необхідно вказувати коректні контактні дані і завжди тримати їх актуальними, оскільки за ними Ви отримуватимете сповіщення про замовлення, запитання, новини чи іншу інформацію від клієнтів.

 2. До продажу допускаються тільки авторські вироби, виготовлені безпосередньо Вами або у спільно з колегами у Вашій майстерні.
 3. Кожен товар публікується окремо, не допускається під однією публікацією пропозиція з фотографіями різного товару, допускається тільки розміщення в одній позиції товару, який за всіма ознаками ідентичний і відрізняється розміром або кольором.

  Чому це важливо?
  Розміщення товарів різними позиціями необхідне для підтримки прозорості роботи - замовник буде точно розуміти, що саме він замовив, продавець завжди зможе перевірити, що саме він повинен виготовити/продати (чи вже продав), а також для статистики та вирішення суперечок.

 4. Кожен товар може бути розміщений в кількох категорія, однак важливо розміщувати товар виключно у відповідних категоріях.

  Чому це важливо?
  Ми боремося зі спамом (розміщення товару у багатьох категоріях, якщо вони не відповідають суті виробу), оскільки ми повинні забезпечити покупцям зручність та зрозумілість користування сайтом, а якщо користувач перейде в категорію і побачить нерелевантні товари - він покине сайт і всі наші маркетингові зусилля та фінансові витрати будуть марними і не тільки Ви, а також інші продавці втратять потенційні замовлення.

 5. Кожен товар повинен мати як мінімум одне фото, товари без фото не будуть відображатися на сайті. До того ж:
  1. допускаються фото високої якості: роздільна здатність мінімум 800 пікселів за меншою стороною, рекомендоавно фото зі співвідношенням сторін 1:1 або 4:3, з хорошим освітленням і основну частину фото повинен займати предмет продажу.
  2. заборонено публікацію фото зі сторонніми водяними знаками.
  3. заборонено публікацію скріншотів з посторонніми елементами (скріншот сторінки instagram, елементами управління телефоном тощо).
  4. заборонено публікацю фото з контактнними даними (номер телефону, еклктронна адреса, посилання на сторінки, нікнейми тощо)

  Чому це важливо?
  Покупець приймає рішення про купівлю товару в першу чергу зважаючи на фото, тому воно повинне бути привабливим і повинне допомагати Вам продати товар. Для рукоділля це особливо важливо!

 6. В назвах та описах товарів (а також магазинів) необхідно дотримуватися основних правил граматики та пунктуації (Перша буква на початку речення повинна бути Великою, використовувати коми та інші знаки в потрібних місцях). Інформація повинна надаватися на відповідній мові (зараз на сайті доступна тільки українська мова, однак ми розглядаємо варіант впровадити російську і англійську для можливості продажу Ваших товарів закордон).

  Чому це важливо?
  Дотримання граматики та пунктуації важливе, оскільки грубі порушення спричинять проблеми з рекламою, до того ж це сприятиме більш серйозному та довірливому ставленню до Ваших товарів клієнтами. Фото допоможуть зацікавити, опис надасть додаткову інформацію, а остаточне рішення буде залежати від третього фактору - ціни.

 7. Кожен товар повинен мати ціну, продавець зобов'язаний слідкувати за акутальністю ціни (а також інформації про наявність) та повинен продати товар за ціною, котра була вказана, на момент замовлення.

  Чому це важливо?
  Покупець орієнтується на ціну, котрі бачить на сайті і при зміні її після замовлення у нього виникне відчуття обману, а як наслідок - незадоволеність цілим сайтом і шкода для всіх продавців.

 8. В назві та описі товару чи магазину заборонено вказувати контактні дані та посилання на зовнішні ресурси, для цього передбачено спеціальні поля.

  Чому це важливо?
  Потрібно вказувати відповідну інформацію у відповідних полях, щоб покупець завжди розумів, яку інформацію де шукати, також ми використовуємо поля контактних для налаштування реклами, збору статистики та створення звітів для Вас, а також для прийняття управлінських та маркетингових рішень.

 9. Необхідно оперативно опрацьовувати замовлення, виставляти відповідні статуси на сайті, відповідати на повідомлення та дзвінки клієнтів, а також ввічливо та коректно спілкуватися з клієнтами, незалежно від каналу зв'язку, а також своєчасно повідомляти покупця про зміни та затримки в роботі.

  Чому це важливо?
  Для кожного покупця важливо розуміти, що відбувається з його замовленням і коли очікувати його виконання, як показують дослідження - люди лояльно ставляться до змін та затримок з виконанням їх замовлень, якщо вони були совєчасно повідомлені.

 10. Ви зобов'язані надавати актуальну та правдиву інфомацію.

  Чому це важливо?
  Свідоме чи несвідоме введення в оману користувачів негативно вплине не тільки на Ваші взаємини з потенційним покупцем, а також на наш сервіс та інших продавців.

Дотримання цих простих та зрозумілих правил сприятиме прозорості та довірі між усіма учасниками сервісу, а їх порушення відповідно навпаки. Пам'ятайте - незадоволений клієнт призведе не тільки до Ваших потенційних чи реальних втрат, а також до втрат інших продавців. Для нас же незадоволений клієнт нашого продавця - це марнування зусиль на розробку, рекламу, а також коштів на залучення покупців. А ще пам'ятайте - незадовені клієнти мають звичку писати негативні відгуки, шкоду, від яких не варто недооцінювати.

Тож давайте будемо взаємно чесними та ввічливими - це єдина вірна дорога для успіху усіх нас.