Музика, хендмейд, сплави – фестиваль “Черемош-фест”

Три в одному – черемоська п’янка суміш: локація в Карпатах, якісна музика, активний туризм чекають на відвідувачів “Черемош-фесту”. На фесті виступлять KozakSystem, LosColorados, КораЛЛі, ДримбаДаДзиґа, Триста8ісім та багато інших гуртів.

Фестиваль відбудеться 2-4 травня у селі Криворівня, що на Івано-Франківщині.

Два дні пломеніючих емоціями концертів + акустичне “пробудження” третього заключного ранку. Від автентичних гуцульських виконавців – до гучних в країні та поза її межами музичних імен. Ліжникарство, кераміка, гончарство, кулінарні майстер-класи; можна завидіти, як вариться карпатський сир – будз, – розповідають організатори.

Туристичний компонент – сплави бурхливим Чорним Черемошем, подорожі до мальвоничих верхів (Писаний камінь, Довбушеві комори, оспіваний в “Тінях забутих предків” хребет Ігреця, Терношорське урочище); кінні прогулянки, веломандрівки, туристична переправа через Ріку, інші атракції. Аудиторія фестивалю, просіяна крізь сито дюрок карпатських серпантинів, є одним із ліпших фестивальних контингентів.

Черемоська долина – одна із найцікавіших для розвитку рекреції та туризму в Україні. Відкриття фестивального сезону, найвища вода в Чорному Черемоші для рафтингу, Криворівня-портал, протинаючий свідомість образами та візіями карпатської культури.

На “Черемош-Фесті 2014″ виступлять: KozakSystem, LosColorados, КораЛЛі, ДримбаДаДзиґа, Триста8ісім, Гуцули, Фліт, Петрос, Фолькнери, Гуцул Каліпсо,Перкалабські Придатки,Сергій Підкаура, Один в каное, Lemon Bucket Orkestra (Canada).


Попередній продаж – 120грн.
На фестивалі – 150грн.
Дітям до 12 років – вхід безкоштовний.


Джерело: doba.te.ua