Текстильна скринька "Матусині скарби" [ID:001892]

Текстильна скринька "Матусині скарби" Текстильна скринька "Матусині скарби" Текстильна скринька "Матусині скарби" Текстильна скринька "Матусині скарби" Текстильна скринька "Матусині скарби" Текстильна скринька "Матусині скарби" Текстильна скринька "Матусині скарби" Текстильна скринька "Матусині скарби" Текстильна скринька "Матусині скарби" Текстильна скринька "Матусині скарби" Текстильна скринька "Матусині скарби" Текстильна скринька "Матусині скарби" Текстильна скринька "Матусині скарби" Текстильна скринька "Матусині скарби" Текстильна скринька "Матусині скарби"
Продавець: Оксана
(097) XXX-XX-XX показати телефон
Ціна: 500 грн

Всього в наявності: 0

Доступно за попереднім замовленням!

Опис

"Матусині скарби" - це скринька, в якій матуся зберігає найдорожчі дрібнички: бірочку з пологового будинку, перший локон, перші шкарпеточки, улюблену соску свого малюка... 
Уявляєте як приємно буде через 10...20 років відкривати цю коробочку і розглядати ці скарби разом з дорослим сином чи донечкою?

Це ідеальний подарунок для будь-якої матусі, також можна бути  гарним подарунком  на хрестини чи День народження!

 

 

Основна скринька та маленькі коробочки  ззовні і всередини  задекоровані  мягенькою тканиною.

Для оздоблення використані  стрічки, мережево, бусиинки.

 

За Вашим бажанням можна виготовити скриньку і з більшою кількість коробочок, а також  зробити надписи на коробочка "перший зубчик", "бірочка" та ін. Також можна зробити виріб в іншому кольорі, змінити  картинку на скриньці та коробочках.

 

Розміри скриньки: довжина - 21,5см, ширина 10,5см, висота 6см.

Розмір маленьких коробочок:довжина - 5,5см, ширина 4,5см, висота 3см.


За Вашим бажанням розмір скриньки може бути змінено



Всього переглядів: 1987